מסירות - מרקו מיסירולי

8TOCO3C97P
  • 20.00
אזל המלאי
פריט זה ניתן על ידי קרדיטים.
לחצו על "הוספה לעגלה" להמשך
אזל המלאי עבור /
משלוח חינם מעל ₪350.00

  • מדיניות החזרת מוצרים
    נכון לכרגע, אין החזרת משלוחים.

קרלו ומרגריטה פנטקוסטה שניהם באמצע שנות השלושים לחייהם, נשואים באושר. הוא - פרופסור במשרה חלקית בחוג לכתיבה יוצרת באוניבריטת מילנו, והיא - אדריכלית שעובדת כמתווכת נדל”ן. אבל לפני שניתנת לנו הצצה על איך נראה האושר הזה, נודע לנו שקרלו נקרא לבירור אצל רקטור האוניבריטה בעקבות דיווח לפיו פרופסור פנטקוטה נראה בשירותים רוכן מעל סטודנטית צעירה כשידו ספק אוחזת ספק מלטפת את צווארה. זו הייתה רק אי הבנה, טוען קרלו להגנתו, אבל לא בטוח שמרגריטה מאמינה לגרסתו.

אם בהתחלה השניים מבקשים להמשיך בחייהם כאילו לא אירע דבר, הרי שככל שחולף הזמן הם נוכחים לדעת ש’אי ההבנה’ הזו מאלצת אותם להפנות מראה לעבר נישואיהם ולשאול שאלות הנוגעות לבחירות שעשו ושהם ממשיכים לעשות ולוויתורים שהם מצפים להם מעצמם וזה מזה; שאלות אוניברסליות שחורגות מעבר לנאמנות מינית בחיי נישואים ונוגעות לנאמנות כערך בפני עצמו, כלפי רעיון, דרך או מערכות יחסים מסוגים שונים.

מסירוּת מאת מרקו מיסירולי היה מועמד לפרס הספרותי היוקרתי סטרגה, וכיכב בראש רשימות רבי־המכר באיטליה חודשים ארוכים. זכויות התרגום שלו נמכרו לעשרות מדינות והוא עובד לסדרה בנטפליקס.

"הוקסמתי והתרגשתי מ'מסירות' וקראתי אותו בנשימה עצורה. הוא מצליח להעמיק ולהשתלט עליך כמו שספרות טובה יודעת לעשות, ומקשה עליך לעמוד בפיתוי שלו, כמו שקורה לנו עם רכילות עסיסית."
- ג'ונתן ספרן פויר

x

#{title}

#{text}

#{price}